Firmy ISP

Wybierz swoje miasto:
Białystok Bydgoszcz Bytom Częstochowa Gdańsk Gdynia Gliwice Katowice Kielce Kraków Lublin Łódź Poznań Rybnik Rzeszów Sosnowiec Szczecin Warszawa WrocławWyszukiwarka:
Fraza:


Operatorzy internetu

Dostawców internetu zachęcam do bezpłatnego zarejestrowania się w serwisie firmyisp.pl w celu zaprezentowania swojej oferty. Więcej informacji: panel dla dostawców internetu.


Ostatnie komentarze (zobacz wszystkie):

Komentowana firma: ZAKŁAD USŁUGOWY "INSTANT" Jerzy Białozór Jerzy Białozór
Proszę o przesłanie oferty,pakietów(?) na maila lu... [czytaj całość]
Autor: Marian. Data: 2019-09-12
 
Komentowana firma: KOMPUTER-TECH Krzysztof Siegień
Internet dziala kiepsko. Ostatnio fatalnie... [czytaj całość]
Autor: maria Data: 2019-07-13
 
Komentowana firma: BREWET Włodzimierz Behrendt, Bartosz Behrendt, Jerzy Wasilewski Spółka jawna
Ping opóźnienia * 6 ms Download predkość pobie... [czytaj całość]
Autor: Mario Data: 2019-05-21
 

Opinia nr 11062 o ATTU NET s.c. Bartłomiej Gocek-Rudzki, Wojciech Kempiński Bartłomiej, Wojciech Gocek-Rudzki, Kempiński

Firmy ISP - serwis internetowy prezentujący informacje o polskich firmach telekomunikacyjnych. Zamieszczamy informacje o wszystkich providerach, którzy zgłosili swoja działalność Urzędowi Komunikacji Elektronicznej.


Nazwa usługodawcy: ATTU NET s.c. Bartłomiej Gocek-Rudzki, Wojciech Kempiński Bartłomiej, Wojciech Gocek-Rudzki, Kempiński.

Wpis numer 11062
Niebawem firma Attu będzie naprawdę słynna na całe 3miasto. To tragedia, żart, kpina. Kupiliśmy usługę z dodatkowym "transferem" w weekendy (8MB) - oczywiście za dodatkową opłatą. Piszę tą opinię w niedzielę o godzinie 14:49 ...transfer downloadu to 143KB. Może jakiś leniwy Pan w biurze tak bardzo zajadał ciasteczka że zapomniał kliknąć myszką na panelu? Cóż, duuuużo tych ciasteczek już chyba zjadł. Naprawdę nie polecam usług tej firmy. O kwestii dodzwonienia się do szanownych Państwa (do biura) nawet nie wspominam. Podczas 2 letniej umowy udało mi się to zrobić 1 - jedyny raz!!! Awarie średnio 1-2 razy w tygodniu. Panowie przyjeżdzają z uśmiechniętymi gębami i wmawiają Ci że jesteś durniem. Instalacja kabla w mieszkaniu trwała 2 tygodnie. Później trzeba było jeszcze raz remontować ścianę bo Pan wiercił narzędziem przypominającym młot pneumatyczny (jak mniemam była to wiertarka z czasów wczesnych DDR) Kabelek nadal wisi na pół ściany w dół. Szczerze odradzam
Autor wypowiedzi: Falowiec NP Data: 2010-02-28 15:03:04 Komputer: 62.122.***.***
 
poprzedni wpis | następny wpis
FirmyISP.pl | forma prawna firm | świadczone usługi | spis miejscowości siedzib firm

prawa autorskie | polityka prywatności | wydawca serwisu | reklama w serwisie
recenzje gier komputerowych | informacje o mundurkach szkolnych | narzędzia dla webmasterów
FirmyISP.pl istnieje od stycznia 2007 roku.